Vítejte,
můžeš se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatuješ si heslo?

Prosíme o radu
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1
Téma: Prosíme o radu
#18
Prosíme o radu Před 12 rok, 11 měsíce Karma: 0
Zdravím Vás všechny
Máme doma takový menší problém - ani to snad není problém,ale nevíme .Začnu od začátku... před týdnem jsme šly do zverimexu a viděly tam krásného beránka (samičku) po zeptání prodavačky kolik má ročků řekla 2 roky.V klícce nebyla sama byl tam i takový černý králiček, který podle prodavačky má 1,5 .Oba dva u sebe ležely a bylo mi líto je oddělit, protože o sebe pečovaly a šlo vidět, že by smutnily bez sebe tak jsem mrkla na přítele a rozhodly jsme se pro oba .Tak jsme si je dovezly domů kde jsem měla už nachystanou klícku (supr, že máme velkou a pro dva paráda a místa hodně). Jelikož je máme v ložnici u naší postele tak je stále sleduji a jsou kouzelní bez sebe by byly hodně smutní navíc ten králiček si asi vytrpěl, protože ho ve zverimexu musely sem tam ostříhat - podle prodavačky měl chuchvalce a musely ho toho zbavit.A teď k případnému dotazu - včera jsem jim chystala mrkvičku a nějakou zeleninku a jak jsem došla tak jsme si všimla že ta naše samička měla v pusince hrstku sena + si vytrhávala chlupy a chystala si to na jedno místečko - vím, už z dětství, že když samice čeká miminka tak si chystá pelíšek a vykusuje si chlupy a chystá hnízdečko,ale 100% to opravdu nevíme zda-li se nám to nezdá a třeba si jen okusuje v nějakém období srst anebo opravdu čeká mladé, ale pokud ano tak jak to udělat se samečkem jestli ho přemístit někde jinde aneb nechat - protože jsou na sebe celkem dost fixovaní. A další otázka jak poznáme, že teda naše králičanda čeká či nečeká . Nevím zda-li teda máme se chystat a rozdělit je aneb jen opravdu planý poplach . Budu moc ráda za každou odpověď děkujem moc.
bea11
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
NahoruStránka: 1

Přihlášení

Anketa

Líbí se Vám nový vzhled stránek ?
 

Náhodný obrázek

pg_65125394.jpg

Reklama

Online

Žádný uživatel není přihlášen